Poštovní schránky

Moderní nerezová stojanová poštovní schránka

Poštovní schránka 120 cm z nerezové oceli v moderním a zároveň praktickém univerzálním provedení je vhodná do novostaveb i stávající staveb a veškerých objektů. Ocelová schránka je robustní, pevná. Máte ji takřka napořád. Je odolná vůči korozi, nepříznivým povětrnostním vlivům. Vhoz je dostatečně velký a opatřený víkem. Tím je ochráněna vaše pošta před deštěm. Schránka je uzamykatelná a nehrozí tak odcizení vaší pošty. Výběr obsahu schránky se provádí prostřednictvím klíče, který je součástí balení.

Cena v době recenze: 3 583 Kč

Kovová poštovní schránka v barvě antracit

Poštovní schránka BK.D.AM v praktické barvě antracit se hodí do každého exteriéru i interiéru. Je dostatečně objemná, aby poskytla prostor pro vaši obdrženou korespondenci. Vyniká jak univerzálním designem, tak kvalitním materiálem. Schránka je vyrobena z oceli. Je tak dostatečně pevná, a hlavně odolná vůči korozi, nepříznivým podmínkám a povětrnostním vlivům. Je opatřena praktickou jmenovkou. Má menší otvory pro rychlou a snadnou kontrolu obsahu, a to pouhým okem, aniž byste ji museli otevírat.

Cena v době recenze: 764 Kč

Ocelová poštovní schránka do interiéru i exteriéru

Poštovní ocelová schránka Vigo v hnědém provedení v univerzálním designu je vhodná pro venkovní i vnitřní užití. Poštovní schránka se tak hodí na zahradu, na zeď, do chodby domu, na plot apod. Vhoz je opatřen víkem, kdy jsou tak vaše dopisy chráněné před deštěm v případě venkovního užití schránky. Schránka má rovněž praktickou jmenovku. Je taktéž opatřena zámkem a výběr se provádí pomocí klíče, který je součástí balení. Takto máte záruku bezpečnosti vaší korespondence, kterou vám nemůže nikdo odcizit.

Cena v době recenze: 529 Kč

Stojanová velká poštovní schránka KIM

Stojanová poštovní schránka KIM v černo-bílém provedení vyniká jak provedením, tak kvalitou materiálu. Vzhledem k tomu, že se jedná o stojanový typ, tak lze umístit prakticky kdekoli v exteriéru. Stojanová poštovní schránka je vyrobena z kvalitního materiálu. Jedná se o práškově lakovanou nerezovou ocel. Zásluhou materiálu schránka má pěkný design a je hlavně odolná vůči korozi, nepříznivým povětrnostním vlivům a podmínkám. Schránka vyniká velkým prostorem, a to jak pro vhoz zásilek prostřednictvím zasouvacího systému, tiskopisů apod., tak i uvnitř. Tudíž v případě nepřítomnosti máte záruku, že pošta a letáky nebudou vyčnívat ze schránky.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Poštovní schránka v klasickém provedení

Řešíte pořízení poštovní schránky? Dáváte přednost klasice? Potřebujete poštovní schránku do bytového domu? Poštovní schránka BK.240.HM je vhodná pro venkovní i vnitřní užití. Je vhodná i do sestav. Poštovní schránka v hnědém provedení je univerzálním řešením do každého objektu, domu, bytu. Je opatřena praktickou jmenovkou. Zásluhou provedení není vidět do schránky. Tudíž oceníte i v době dovolené či vaší nepřítomnosti, že nebude patrné, zda schránka ukrývá poštu či nikoliv. Schránka je bytelná. Skýtá dostatek prostoru pro korespondenci, tisk apod.

Cena v době recenze: 764 Kč

Poštovní nerezová schránka Richter Parla

Jste hrdými majiteli nového objektu? Máte postavený vysněný dům a řešíte veškeré nezbytné vybavení včetně exteriéru? Poštovní nerezová schránka Parla ve stříbrném provedení je velmi praktickým doplňkem. Díky provedení a designu najde širší uplatnění. Zásluhou materiálu a provedení je stabilní, pevná. Máte ji prakticky napořád. Poštovní schránka má menší čtvercová okénka z matného plexiskla umožňující částečnou kontrolu pošty neboli snadný a rychlý vzhled do schránky.

Cena v době recenze: 1 899 Kč

Poštovní schránka v antickém stylu

Pyšníte se starším objektem? Jste majiteli krásného starého domu? Podlehli jste antickému stylu? Záleží vám na detailech? Poštovní schránka Antik v zeleném provedení se bude náležitě vyjímat zejména v případě starších objektů. Krásně vynikne tam, kde je preferován antický styl. ní, pevná. Je rozhodně neokoukaným, jedinečným doplňkem k vašemu domu. Skýtá dostatečný prostor pro vhození jak pošty, ale díky rozměrům se do ní vejdou i větší zásilky. Vhoz je řešen praktickým krytím.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Kovaná poštovní schránka v rustikálním stylu

Poštovní schránka BK.301.SP Richter Czech zaujme na první pohled designem. Nejvíce vynikne jak v případě starších objektů, tak i kovaných plotů. Schránka je dostatečně velká, prostorná tak, aby se do ní vešla všechna pošta. Výběr pošty je řešen prostřednictvím zámku a klíče, který je součástí balení. Tímto tak nehrozí odcizení či ztráta vaší pošty. K poště se tak dostanete pouze vy. Ocelová poštovní schránka má 2 menší otvory neboli okénka sloužící pro snadnou a rychlou kontrolu pošty.

Cena v době recenze: 1 011 Kč

Ocelová poštovní schránka v šedém provedení

Poštovní ocelová schránka BK.932.AG.AM v šedém provedení je moderní a hodí se takřka ke každému domu či bytu. Poštovní schránka díky provedení vypadá jak stylově, ale je současně i univerzální. Ocelová schránka je tak odolná vůči korozi, povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Poštovní schránka má 3 malá okénka z čirého plexiskla umožňující se podívat, zda v ní není pošta. Samotný vhoz pošty do schránky je z vrchu. Přední část schránky se otevírá pro výběr pošty pomocí klíče, který je součástí balení.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Ocelová poštovní schránka se stojanem

Nastěhovali jste se do nového domku? Máte firmu? Ať už bydlíte v novém či vlastníte firmu, neobejdete se bez poštovní schránky a pro vás je konkrétně výhodnou záležitostí tento model. Ocelová poštovní schránka se stojanem zaujme hned na první pohled moderním a zároveň univerzálním designem. Díky tomu je vhodná tak ke každému domu, objektu apod. Předností je samotné umístění, a to díky stojanu. Nicméně na zadní straně schránky jsou otvory umožňující připevnění ke zdi. Schránka je uzamykatelná, tudíž máte záruku, že veškerá pošta se dostane k vám a nebude tak nic odcizeno.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Poštovní schránka s přihrádkou na noviny

Moderní a přesto nadčasová poštovní schránka v ušlechtilém designu, která vašemu domovu dodá osobní a individuální nádech. Pošta se vhazuje dovnitř horní chlopní, ve které je zabudován slot na dopisy. Práškově lakovaná nerezová ocel nástěnné schránky je vodotěsná, nerezavějící a odpuzující, takže vaše zásilky jsou vždy chráněny před větrem a počasím.

Cena v době recenze: 1 691 Kč

Ocelová poštovní schránka v klasickém provedení

Poštovní schránka Vigo je vyrobená z oceli, vhodná jak pro venkovní tak pro vnitřní užití. Schránka je opatřena zámkem proti vniknutí. Poštovní schránka je dodávána včetně dvou klíčů.

Cena v době recenze: 529 Kč

Černá plastová poštovní schránka

Poštovní schránka BK.03.CM v černém matném provedení je vyrobena z kvalitního a odolného plastu. Poštovní schránka má praktickou jmenovku.

Cena v době recenze: 679 Kč

Kovová schránka s přihrádkou na tisk

Poštovní schránka bk.210.am je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Kovová poštovní schránka v barvě antracit má praktickou přihrádku na tisk.

Cena v době recenze: 1 061 Kč

Poštovní schránka z nerezové oceli

Poštovní schránka vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Moderní, nadčasový a elegantní design. Schránka je uzamykatelná a vzhledem k její vysoké kapacitě vhodná také pro firmy.

Cena v době recenze: 3 440 Kč

Nástěnná poštovní schránka z oceli

Moderní poštovní schránka vyrobená z prvotřídní nerezové oceli, určena pro montáž na stěnu. Je velmi kvalitně zpracována. Poštovní schránka nabízí dostatečný úložný prostor.

Cena v době recenze: 1 865 Kč

Poštovní schránka s okénky a tubusem

Poštovní ocelová schránka s okénky a tubusem BK.203.HM s okénky z matného plexiskla umožňující částečný průhled do jejího vnitřku. Doplněna tubusem na tiskopisy.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Červená poštovní schránka v antickém stylu

Krásná robustní poštovní schránka v antickém stylu v úžasně červené barvě. Vysoce stabilní a odolná proti povětrnostním vlivům. Velikost otvoru pro poštu je 26 x 3 cm, takže se do otvoru vejdou i větší a tlustší obálky, zároveň krytka schránky ochrání poštu před povětrnostními podmínkami.

Cena v době recenze: 5 361 Kč

Poštovní schránka z nerezové oceli Baumax

Poštovní schránka bk.210.n je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Poštovní schránka v klasickém a zároveň moderním provedení je opatřena okénky pro rychlou kontrolu pošty.

Cena v době recenze: 1 061 Kč

Poštovní schránka ve vintage stylu

Poštovní ocelová schránka s hliníkovým čelem Vintage ve zlatém provedení neujde ničí pozornosti. Rustikální schránka s hliníkovým čelem je vhodná pro venkovní i vnitřní užití.

Cena v době recenze: 949 Kč

Bronzová ozdobná poštovní schránka na sloupku

Bez poštovní schránky se neobejde asi žádná domácnost nebo firma, i když je dnes elektronická doba a tradiční dopisy nahrazují různé technické vymoženosti. Jakou schránku vybrat? Neobyčejný dům si žádá i netradiční poštovní schránku. Bronzová schránka s bohatým zdobením a originálně připevněná na stojanu potěší mnoho odpůrců minimalistického stylu.

Cena v době recenze: 5 370 Kč

Bílá poštovní schránka RADIM velká 310x360x90mm

Velká poštovní schránka je pro některé početnější domácnosti nezbytností, využijí ji i firmy. Chodí-li vám velký objem pošty, do malé schránky se nevejde a zbytečně se pak bude povalovat na zemi a všude okolo, což nevypadá rozhodně nijak pěkně nebo reprezentativně, nehledě na to, že se noviny a dopisy zbytečně ušpiní.

Cena v době recenze: 499 Kč

Poštovní nerezová schránka Tilly

Zajímavá, minimalistická a originální, taková je tato nerezová poštovní schránka bez zbytečných ozdob a složitých detailů. K modernímu domu v podobném stylu se bude skvěle hodit. Její rozměry jsou šířka 31 cm, výška 24 cm a hloubka 10 cm. Vyrobena je z kvalitního nerezu a váží 1,6 kg. Bytelná schránka ochrání vaši poštu před nepřízní počasí, bezpečně ji uzamkne do té doby, než ji přijdete vybrat, navíc se stane vkusným doplňkem domu.

Cena v době recenze: 999 Kč

Dekorativní poštovní schránka antik – tmavá mosaz

Nepožadujete od poštovní schránky pouze funkčnost, ale i atraktivní vzhled? Naprosto jedinečná je poštovní schránka v antickém stylu s designem sloupu, která na sebe okamžitě upoutá pozornost a váš soused téměř určitě nebude mít stejnou. Jestliže se vám starodávný a antický styl líbí, ladíte do něj dům a zahradu, určitě by vám tento praktický doplněk neměl chybět. Vyrobena je z litého hliníku a imituje vzhled starožitné tmavé mosazi.

Cena v době recenze: 6 283 Kč

1 2