Poštovní schránky

Bronzová ozdobná poštovní schránka na sloupku

Bez poštovní schránky se neobejde asi žádná domácnost nebo firma, i když je dnes elektronická doba a tradiční dopisy nahrazují různé technické vymoženosti. Jakou schránku vybrat? Neobyčejný dům si žádá i netradiční poštovní schránku. Bronzová schránka s bohatým zdobením a originálně připevněná na stojanu potěší mnoho odpůrců minimalistického stylu.

Cena v době recenze: 5 370 Kč

Bílá poštovní schránka RADIM velká 310x360x90mm

Velká poštovní schránka je pro některé početnější domácnosti nezbytností, využijí ji i firmy. Chodí-li vám velký objem pošty, do malé schránky se nevejde a zbytečně se pak bude povalovat na zemi a všude okolo, což nevypadá rozhodně nijak pěkně nebo reprezentativně, nehledě na to, že se noviny a dopisy zbytečně ušpiní.

Cena v době recenze: 499 Kč

Poštovní nerezová schránka Tilly

Zajímavá, minimalistická a originální, taková je tato nerezová poštovní schránka bez zbytečných ozdob a složitých detailů. K modernímu domu v podobném stylu se bude skvěle hodit. Její rozměry jsou šířka 31 cm, výška 24 cm a hloubka 10 cm. Vyrobena je z kvalitního nerezu a váží 1,6 kg. Bytelná schránka ochrání vaši poštu před nepřízní počasí, bezpečně ji uzamkne do té doby, než ji přijdete vybrat, navíc se stane vkusným doplňkem domu.

Cena v době recenze: 999 Kč

Dekorativní poštovní schránka antik – tmavá mosaz

Nepožadujete od poštovní schránky pouze funkčnost, ale i atraktivní vzhled? Naprosto jedinečná je poštovní schránka v antickém stylu s designem sloupu, která na sebe okamžitě upoutá pozornost a váš soused téměř určitě nebude mít stejnou. Jestliže se vám starodávný a antický styl líbí, ladíte do něj dům a zahradu, určitě by vám tento praktický doplněk neměl chybět. Vyrobena je z litého hliníku a imituje vzhled starožitné tmavé mosazi.

Cena v době recenze: 6 283 Kč

Schránka poštovní G21 LORI 320x380x105 nerez

Vybíráte novou poštovní schránku? Žádný dům se bez ní neobejde, pošta chodí téměř denně, ať už se jedná o dopisy, letáky, noviny, pohlednice nebo složenky. Jestliže rádi sázíte na kvalitu a dlouhou životnost, bytelná poštovní schránka LORI z kvalitního materiálu s moderního vzhledem vás určitě nadchne.

Cena v době recenze: 999 Kč

Bílá poštovní schránka pro bytové domy

Bez schránky na poštu se ani dnešní době plné elektroniky neobejdeme. Pro ty, kteří preferují klasické a jednoduché poštovní schránky a vyžadují od nich zároveň dostatečnou kapacitu, bude vhodná schránka Radim ve velikosti M a bílé barvě. Doporučuje se její instalace v interiéru, nikoliv venku, vhodná je především do bytových domů. Vyrobena je z pozinkovaného plechu opatřeného práškovou bílou barvou, vepředu má místo pro jmenovku a skvěle se vyjímá samostatně i v sestavách.

Cena v době recenze: 439 Kč

Ozdobná poštovní schránka z litého hliníku

Máte rádi originální a netradiční věci? Obyčejná poštovní schránka není nic pro vás? Ozdobná poštovní schránka v bílé barvě by se u vašeho domu mohla dobře vyjímat. Nerezaví a je odolná díky tomu, že je vyrobena z litého hliníku. Zajímavými motivy je opatřena ze všech čtyř stran a těšit se můžete na precizní řemeslné zpracování. Není to jen tak nějaká schránka na ozdobu, vyniká bytelností a odolností, její stojan se připevňuje pomocí čtyř šroubů.

Cena v době recenze: 4 044 Kč

Levná poštovní schránka G21 Radim malá hnědá

I v dnešní elektronické době je nezbytností u každého domu schránka určená pro příjem pošty. Letáky, složenky, dopisy, pohlednice, to vše je potřeba do něčeho umístit. I když si už lidé nepíšou dopisy v papírové podobě tak, jako dříve, většina schránek je i přes to poměrně vytížená. Malá poštovní schránka určená pro instalaci do interiéru mnoha domácnostem postačí a výborná je především pro použití v bytových domech, v sestavách i samostatně.

Cena v době recenze: 449 Kč

Poštovní nerezová schránka s tvrzeným sklem

Poštovní schránka je potřeba v každém domě a podobu může mít různou. Elegantní poštovní schránka z nerezu v kombinaci s tvrzeným stříbrným sklem není žádným výstřelkem, ale vypadat bude skvěle téměř kdekoliv. Je jednoduchá, ozvláštňuje ji pouze skleněný prvek a symbol pošty- dopisní obálka. Hodí se pro samostatné umístění, i jako součást nástěnných sestav.

Cena v době recenze: 1 389 Kč

Moderní poštovní schránka leštěná nerez

Stylová, kvalitní a bytelná poštovní schránka z nerezu se hodí pro domácnost i firmu díky své velké kapacitě a nadčasovému designu. Vypadá jednoduše a elegantně, nebude působit rušivě u žádného moderního objektu a skvěle splní svůj účel. Samozřejmostí je uzamykatelnost této poštovní schránky, aby byl její obsah dostatečně zabezpečen. Náleží k ní dva klíče. Určena je k montáži na stěnu a za tímto účelem má na zadní straně čtyři speciální otvory.

Cena v době recenze: 1 889 Kč